Movies
Ratings
30
Handsome: A Netflix Mystery MovieRated ★ 1.5
Girlfriend's DayRated ★ 1.0
Water LiliesRated ★ 3.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.0
His Three DaughtersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Freeway II: Confessions of a TrickbabyRated ★ 2.5
All About EvilRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Slums of Beverly HillsRated ★ 3.0
FreeheldRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The InterventionRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 3.0
Tell It to the BeesRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
Happiest SeasonRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Wind RiverRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5