Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.5
3670Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Homeward BoundRated ★ 4.0- Merely Known as Something ElseRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0