Titles you rated
Asteroid CityRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Girls Will Be GirlsRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Neighbors' WindowRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Fly to the SkyRated ★ 3.5
The Taste of OthersRated ★ 3.0