Movies
Ratings
343
FrozenRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 2.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0