Titles you rated
Glass HeartRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' Bride: The Boy from the West and the Knight of the Blue StormRated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride Season 2 Part 2Rated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5