Movies
Ratings
123- The Final SemesterRated ★ 3.5
 BabygirlRated ★ 3.0 BabygirlRated ★ 3.0
 Becoming Who I WasRated ★ 4.0 Becoming Who I WasRated ★ 4.0
 AniaraRated ★ 2.5 AniaraRated ★ 2.5
 The World of LoveRated ★ 4.0 The World of LoveRated ★ 4.0
 Come Back to the 5 & Dime, Jimmy Dean, Jimmy DeanRated ★ 4.0 Come Back to the 5 & Dime, Jimmy Dean, Jimmy DeanRated ★ 4.0
 FrankensteinRated ★ 4.0 FrankensteinRated ★ 4.0
 3 WomenRated ★ 3.5 3 WomenRated ★ 3.5
 A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0 A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
 Good NewsRated ★ 3.0 Good NewsRated ★ 3.0
 DahomeyRated ★ 2.5 DahomeyRated ★ 2.5
 British SoundsRated ★ 3.5 British SoundsRated ★ 3.5
 The Married WomanRated ★ 3.5 The Married WomanRated ★ 3.5
 TRON: AresRated ★ 2.5 TRON: AresRated ★ 2.5
 PossessionRated ★ 4.0 PossessionRated ★ 4.0
 DogvilleRated ★ 4.0 DogvilleRated ★ 4.0
 The Shadow's EdgeRated ★ 1.0 The Shadow's EdgeRated ★ 1.0
 The Godfather: Part IIRated ★ 5.0 The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
 The GodfatherRated ★ 5.0 The GodfatherRated ★ 5.0
 It Was Just an AccidentRated ★ 5.0 It Was Just an AccidentRated ★ 5.0