Movies
Ratings
644
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Quo VadisRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
High NoonRated ★ 4.0
Operation: DaybreakRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0
French KissRated ★ 3.0