Series
Ratings
55
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5