Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.0
HopeRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0