Movies
Ratings
27
Decision to LeaveRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5