Movies
Ratings
19- Murder ReportRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Below Her MouthRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5