Movies
Ratings
208
VeteranRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Safe HavenRated ★ 5.0
Remember MeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5