Movies
Ratings
45
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0