Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
A Good Day to be a DogRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5