Titles you rated
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 2.0- JewelpetRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0- TorikoRated ★ 2.0
- TorikoRated ★ 2.0
TorikoRated ★ 2.0
Yo-Kai WatchRated ★ 2.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 1.5
Beyond The BoundaryRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 2.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.0- Spellbound! Magical Princess LilpriRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 2.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 1.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 1.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- Powerpuff GirlRated ★ 2.5