Titles you rated
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.5
Pending TrainRated ★ 3.0
Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Sashidashinin wa, Daredesuka?Rated ★ 4.0- FLY! BOYS ,FLY!僕たち、CAはじめましたRated ★ 3.0
Fermat's CuisineRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 4.0
Temisu no Kyoshitsu: Legal Seishun HakushoRated ★ 3.5
I Will Be Your BloomRated ★ 2.5
Love with a CaseRated ★ 4.5
ST MPD Scientific Investigation SquadRated ★ 3.5