Movies
Ratings
525
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 2.5
WonderRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5