Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0