Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0