Series
Ratings
49
The Price of ConfessionRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 4.0