Titles you rated
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mr. Osomatsu: The Soul's Takoyaki Party and the Legendary SleepoverRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
Part-time SpyRated ★ 0.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
I've Always Liked YouRated ★ 2.5- Holy PunchRated ★ 1.0
Project SilenceRated ★ 1.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0