Movies
Ratings
28
The World of LoveRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
MidoriRated ★ 4.0
Marona's Fantastic TaleRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
Memoir of a SnailRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0- PopcornRated ★ 2.0
- Mok HwaRated ★ 2.0
- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 5.0