Titles you rated
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
EverestRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The AbyssRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5