Titles you rated
Angels & DemonsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0