Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0- Funky Freaky FreaksRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
NopeRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5