Titles you rated
Chernobyl DiariesRated ★ 4.5
MilwoodRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
A DayRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5