Movies
Ratings
29
Before SunriseRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 2.5
- Another BirthRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
That Summer in ParisRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
When September EndsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0