Titles you rated
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
TwisterRated ★ 3.5