Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0