Titles you rated
 Culinary Class WarsRated ★ 4.0 Culinary Class WarsRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
 Severance Season 1Rated ★ 4.0 Severance Season 1Rated ★ 4.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0 SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
 DoctorsRated ★ 3.5 DoctorsRated ★ 3.5
 Peaky BlindersRated ★ 5.0 Peaky BlindersRated ★ 5.0
 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0 Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
 Be MelodramaticRated ★ 4.0 Be MelodramaticRated ★ 4.0
 Hellbound Season 1Rated ★ 3.5 Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5 Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 4.0
 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0 Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0 All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
 The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5 The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
 Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5 Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
 Show Me The Money Season 8Rated ★ 3.0 Show Me The Money Season 8Rated ★ 3.0
 Show Me The Money Season 4Rated ★ 3.5 Show Me The Money Season 4Rated ★ 3.5