Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 1.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
PROMARERated ★ 2.5