Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0