Movies
Ratings
143
The OutlawsRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
HerRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.0
HustlersRated ★ 2.0
Sorry to Bother YouRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
HamiltonRated ★ 4.0
Calamity, a Childhood of Martha Jane CannaryRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5