Titles you rated
Jung Hae In's Travel LogRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5