Movies
Ratings
83
Bartok the MagnificentRated ★ 5.0
BoychoirRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0