Titles you rated
LolitaRated ★ 4.5
CarsRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.0
Project XRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Drawing CloserRated ★ 5.0
UgliesRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 5.0
The MediumRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5