Titles you rated
Start-UpRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 1.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 3.0
UsRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 1.0
A Silent VoiceRated ★ 0.5
Take PointRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Red CliffRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0