Movies
Ratings
228
The Blue LagoonRated ★ 3.0
PiperRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
PietaRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
OblivionRated ★ 5.0