Series
Ratings
14- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0