Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0