Movies
Ratings
554
BugoniaRated ★ 3.5
Noroi: The CurseRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
SmileRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0