Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Half Blue SkyRated ★ 5.0
Daddy is My ClassmateRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5