Movies
Ratings
449
Big FishRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
Man UpRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0