Series
Ratings
27
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
H2Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0