Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Fix YouRated ★ 0.5
Infinite ChallengeRated ★ 0.5- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 5.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 1.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0