Movies
Ratings
545
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BreatheRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Soul-MateRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Student ARated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0