Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5