Movies
Ratings
720
Shinjuku IncidentRated ★ 1.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
CureRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
BorderRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 1.5
Ghost RiderRated ★ 1.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 0.5
DaredevilRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 2.0
LockoutRated ★ 2.0
EvolutionRated ★ 2.0
Army of DarknessRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 1.5