Titles you rated
GravityRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
Taking EarthRated ★ 0.5
Son of SaulRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
20,000 Leagues Under the SeaRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Deep RedRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0