Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Falling SkiesRated ★ 2.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Samurai JackRated ★ 4.5- Ed, Edd n EddyRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0